Blog Yazıları

P10 ve RGB LED Panellere Uyumlu Universal Kasalar

p10 cnc kasa

Tüm CNC kasalarımız P10 tek renk LED panellere ve RGB dış mekân LED panellere göre uyumludur. CNC kasaların üzerindeki vida delikleri bütün LED panellere uyumlu olması için düzenlenmiştir ve bu sayede montaj uygulaması daha pratik hale gelmiştir.

Hem P10 hem de RGB dış mekân LED panellere uyumlu CNC kasalar sayesinde siz de kolayca üretim yapabilirsiniz.

1 mm inceliğinde DKP sac malzemeden imal edilen universal CNC kasalar, 45 mm derinliğindedir ve çeşitli ölçülerde üretilmektedir. Yükseklik olarak 16 cm ve katları, genişlik olarak da 32 cm ve katları şeklinde artmaktadır.

Farklı ölçülerde veya özel proje kapmasında CNC kasa taleplerinizi e-posta veya telefon yoluyla iletebilirsiniz.

 LED tabela imalatında kullanılan ve modüler sistem sayesinde birleşimi kolaylaşan universal CNC kasalar, elektrostatik toz boyayla boyanmaktadır.

Lazer kesim ile üretilen CNC kasaların üzerinde kontrol kartı ve adaptörler için montaj destek parçaları mevcuttur.

Tek taraflı ve çift taraflı olarak ikiye ayrılan CNC LED tabela kasaları, modüler birleşimi ve su geçirmezliği sayesinde size LED tabela imalatınızda avantaj sağlar.

Bu sayede hem zamandan hem de kaynaktan tasarruf edebilirsiniz.

Lazer kesim olduğu için herhangi bir ölçüde aldığınız CNC kasaların üzerinde askı aparatından tutun da kontrol kartı montaj parçasına kadar her türlü aksesuar bulunmaktadır.

CNC kasa üzerindeki panel montaj delikleri birebir uyumlu olduğu için, P10 tek renk LED panel kullanırken de RGB dış mekân LED panel kullanırken de size kolaylık sağlar.

IP65 yalıtım sayesinde su, toz, kar gibi dış ortam koşullarına karşı dayanıklıdır ve LED panellerle fire vermeden birleşimi sağlanmaktadır.

 Hiçbir şekilde ekstra ölçü payı olmayan CNC kasalar, montajı yapıldığında ürününüze çerçevesiz bir görünüm kazandırmaktadır.

P10 ve RGB dış mekân LED panellerle uyumlu olarak kullanabileceğiniz universal CNC kasalar en uygun fiyatlarla Türkiye’nin ilk CNC kasa üretim merkezinde cnckasa.net adresinde.

 Toptan fiyatına alışveriş yapabileceğiniz sitemizde siz de en uygun fiyata CNC kasa alışverişi yapmanın keyfini çıkarın!

İlgili Yazılar