Blog Yazıları

Su Geçirmez CNC Kasa

su geçirmez cnc kasa, p10 su geçirmez cnc kasa

Su geçirmez CNC kasa ürünlerinde delik olarak yalnızca kasanın alt bölümünde bulunan kontrol kartı soket girişleri bulunmaktadır.

Herhangi bir şekilde alt bölümden su girişi olmayacağı için güvenle kullanabilirsiniz. 

Su Geçirmez CNC Kasa

Lazer kesim sayesinde kontrol kartı yuvalarının kolay kullanılabilir olmasını sağlayan kontrol kartı montaj destek parçası kasanın üzerinde bulunmaktadır. P10 hem RGB dış mekân LED panellerde kullanabildiğiniz CNC kasalar, IP65 yalıtımı sayesinde size kullanım kolaylığı sağlar.

CNC kasalar tamamen su geçirmezdir. Herhangi bir şekilde ekstra yalıtım yapmanıza, silikon sıkmanıza ihtiyaç yoktur. Lazer kesim ve elektrostatik boya yöntemi ile üretilir.

CNC kasalar elektrostatik boya ile boyanmaktadır. IP65 yalıtımı ile su, yağmur, kar ve toz gibi dış ortam koşullarına dayanıklıdır.

CNC LED Tabela Kasa Kullanımı

  • Gönül rahatlığıyla dış ortamda kullanabileceğiniz CNC LED tabela kasalarını kullanırken dikkat etmeniz gereken tek unsur, kasaların üstünden herhangi bir şekilde delik açmamanız.
  • CNC kasaların üstünden delmediğiniz sürece su almayacaktır ve gerekli yalıtımı sağlayacaktır.
  • İki yanından kolayca bir askı aparatıyla montaj uygulaması yapabileceğiniz CNC LED tabela kasalarını hem P10 tek renk LED panellerde hem de RGB dış mekân LED panellerde kullanmanız mümkün.
  • Dış mekânda kullanılan LED panellerin de IP65 yalıtım özelliği bulunduğu için CNC kasa kullanarak imalatını yaptığınız bir üründe tamamen su geçirmez özelliğine sahip olacaktır.
  • Su geçirmez tek taraflı CNC Kasaların kapak kanalları mevcuttur.
  • 5 mm genişliğinde olan kapak kanallarında kompozit, dakota, galvanoz, polikarbon sac kullabilirsiniz.
  • CNC Kasa imalatı kendi bünyemizdedir.
  • CNC Kasalarda sac kullanılmaktadır.

1 mm DKP sac malzeme ile üretilmekte olan CNC Kasalar bu sayede hem hafif hem dayanıklı bir kullanım imkânı sunar.

Modüler sistem sayesinde CNC kasalar birbirine kolayca birleştirilebilir ve bu sayede su geçirmez CNC kasaları istediğiniz ölçüde bir araya getirebilirsiniz. Su Geçirmez CNC Kasa fiyatları için tıklayınız

Su geçirmez özellikli CNC kasalar En uygun fiyatlarla cnckasa.net’de. Türkiye’nin ilk CNC KASA Üreticisi. P10 CNC Kasa, IP65 yalıtımı,CNC KASA SATIN AL!

İlgili Yazılar