Blog Yazıları

CNC Kasa İmalatı

CNC KASA İMALATI

CNC Kasa İmalatı; Türkiye’nin ilk CNC kasa üretim merkezinde en uygun fiyatlarla alışveriş yapabilirsiniz. CNC kasalar sayesinde IP65 yalıtım ile su geçirmezlik, 1 mm DKP sac malzeme ile üretim, kontrol kartı montaj parçası ve diğer aparatların kasa üzerinde oluşu, modüler sistem ve daha birçok avantajı ile LED tabela imalatınızı pratik hale getirebilirsiniz.

2009 yılından beri CNC kasa imalatı yapan firmamız, sektörün ilk CNC kasa üretim merkezidir.

Lazer kesim 1 mm DKP sac malzeme ile üretim yaptığımız CNC Kasalar, universal model olup hem P10 tek renk LED panellerle hem de RGB dış mekân LED panellerle kullanılabilir.

 Modüler sistem sayesinde birleşimi ve montajı oldukça pratik olan CNC kasalar, elektrostatik boya ile boyanmaktadır ve IP65 yalıtımı sayesinde su geçirmezdir.

Sac malzeme olduğu için kolaylıkla montaj uygulaması yapabilir ve CNC kasaların iki yanından delik açarak askı aparatınızla birleştirebilirsiniz.

CNC Kasa İmalatında Ölçülendirme

16×32 cm LED panellere göre yapıldığından dolayı, yükseklikte 16 cm ve katları genişlikte de 32 cm ve katları şeklinde artmaktadır.

Genellikle yatay olarak kullanılan CNC LED tabela kasaları, isteğe göre dikey olarak da üretilebilir.

Ancak dikey CNC kasalar her ölçüden stoklarda bulunmayabilir.

İstenen ölçünün belirtilmesi ve ona göre üretim yapılması gerekmektedir.  Lazer kesim olan CNC kasaların 45 mm derinliği vardır ve vida delikleri P10 tek renk panellere uyumlu olduğu gibi RGB dış mekân panellere de uyumludur.

P6 veya P3 gibi ölçüsü 19,2×19,2 cm olan paneller için özel imalat yapılır. Dış ortamda ve soğuk hava şartlarında kullanılabilen CNC LED tabela kasaları 16×32 cm ile başlayıp 96×256 cm ölçülere kadar üretilmektedir.

Özel istek üzerine dikey üretim de mevcuttur. Tek taraflı ve çift taraflı olarak ikiye ayrılan CNC kasalar, üzerlerinde kontrol kartı montaj parçası ve adaptör destek parçası ile lazer kesim olarak üretilmektedir.

İmalat için ihtiyacınız olan destek parçaları ve askı aparatı kasa üzerinde mevcuttur, ekstra parça kullanmanıza gerek kalmaz.

En uygun fiyatlarla CNC kasa alışverişi yapmak için adresiniz cnckasa.net!

İlgili Yazılar